Huurcampers in 2011In 2011 wordt het aantal huurcampers fors uitgebreid. Op dit moment biedt Kelgin u maar liefst 7 verschillende modellen aan.De kampeerauto's die Kelgin Campers voor de camperverhuur inzet, zijn in feite de showmodellen die in voorraad zijn met het oog op de verkoop van nieuwe campers van de merken Elnagh en Ilusion. Door deze showmodellen te verhuren, voorkomt Kelgin de kosten van een stilstaande voorraad. Dat merken kopers aan de prijs. Voor huurders betekent deze manier van werken dat zij verzekerd zijn van de nieuwste en modernste campers van het lopende modeljaar. Doordat de huurcampers aan het eind van het seizoen met hoge kortingen worden verkocht en daardoor zeer gewild zijn, komt het slechts een enkele keer voor dat een camper nog voor een tweede seizoen in de verhuur wordt ingezet. Omdat de voorraad door verkoop en inkoop aan wisselingen onderhevig is, kan de samenstelling van de huurvloot nog wijzigen. Gemaakte afspraken met huurders worden echter altijd nagekomen. Wanneer voor u meerdere campers geschikt zijn, maakt dat de planning uiteraard makkelijker. Family klasseDe huurcampers in de Family klasse zijn geschikt voor zes of zeven personen. Dat zijn campers met een alkoof (en dus twee slaapplaatsen boven de cabine).De campers in deze klasse zijn favoriet in de schoolvakanties en zijn daardoor voor die weken meestal al vroeg volgeboekt. Buiten de schoolvakanties zijn deze modellen populair bij jonge gezinnen die profiteren van de Kelgin peuterkorting. In 2011 worden in deze klasse twee campers ingezet. Dat zijn de volgende modellen zijn:
Comfort klasseDe campers in de Comfort klasse zijn luxe halfintegralen. Deze zijn meestal geschikt voor vier personen. De praktijk leert dat deze campers vooral de eerste keus zijn van echtparen die er met z'n tweeën op uittrekken. Senioren profiteren daarbij buiten de vakanties van een aantrekkelijke korting op de dan al lage prijzen. In 2011 kan er worden gekozen uit vier campers. De mogelijkheden zijn als volgt:
Comfort Plus klasseDoor de uitbreiding van het verkoopassortiment biedt Kelgin in 2011 ook in de verhuur een halfintegraal in het hogere segment aan. Naar verwachting gaat het om één camper. Deze is geschikt voor vier personen. De camper in de Comfort Plus klasse is een Elnagh Prince:
Een uitvoerige beschrijving van de genoemde modellen is te vinden onder de menuknop 'Te Koop' bovenaan de pagina. Alle huurcampers zijn voorzien van airconditioning (op de motor, dus tijdens het rijden), achteruitrijcamera, fietsendrager, luifel, gasalarm en radio/CD/MP3. |